Buty Wyprzedaż
Waluty:
Polska

Dostawa towaru


Wysyłka

Międzynarodowe Zamówienia Korzystamy z International Express Mail Service dla wszystkich dostaw międzynarodowych. Jesteśmy odpowiedzialni za koszty wysyłki. Na ogół produkty zostaną wysłane 2-3 dni po otrzymaniu zamówienia. Proszę czekać około 5-7 dni od daty wysyłki.

Anulowanie rezerwacji

Jeśli chcesz anulować zamówienie, napisz do nas natychmiast. 4% opłaty za anulowanie. Większość zamówień wysyłanych jest w ciągu 1-2 dni od daty zamówienia. Zamówienia wysyłane nie mogą być anulowane. Zwraca mało prawdopodobne wady produkcyjne, które zastąpiłyby / naprawiły produkty bezpłatnie dla klienta. Aby zwrócić produkt, wyślij e-mail, aby nam powiedzieć dlaczego. Daj mu instrukcje. Produkty muszą być zwrócone w ciągu 7 dni od otrzymania - bez zapowiedzi i zawierać wszystkie oryginalne opakowania i etykiety. Bierzemy pod uwagę oryginalną metodę płatności, z wyłączeniem ponownego magazynowania / przetwarzania 20% opłaty. Wszystkie koszty wysyłki związane z zwrotem własności leżą w gestii konsumenta.

Wymiana

Aby zmienić produkt, wyślij e-mail, aby nam powiedzieć. Daj mu instrukcje. Towary mogą być wymieniane w ciągu 7 dni od daty otrzymania, o ile były używane iw oryginalnym stanie ze wszystkimi oryginalnymi opakowaniami i etykietami. Podczas zwracania przedmiotu na wymianę należy upewnić się, że są wymienione nazwy, adres, numer telefonu i instrukcje. Wszystkie koszty wysyłki związane z wymianą towarów leżą w gestii konsumenta.

Powrót

Payment

Śledź Nas

Copyright © 2019 www.jacquesandhrel.pl. Powered by Tanie Buty Online