Buty Wyprzedaż
Waluty:
Polska

Bestsellery

Buty Adidas Originals Samba Super Męskie Niebieskie Buty Adidas...
PLN342.20  PLN266.93
Buty Adidas Originals Porsche Type 64 Męskie Białe Buty Adidas...
PLN473.82  PLN319.52
Buty Jordan Flight Origin 3 Męskie Czerwone Buty Jordan Flight...
PLN526.48  PLN302.66
Buty New Balance 446 Skórzane Męskie Czarne Buty New Balance...
PLN342.20  PLN266.93
Buty Jordan 5 Am Męskie Białe Buty Jordan 5 Am...
PLN447.49  PLN338.38

Polityka prywatności


Polityka Prywatności

Ponieważ przyczyniliśmy się do ochrony prywatności, nasza witryna internetowa publikuje niniejszą politykę prywatności. Opublikowaliśmy tę politykę prywatności, aby wyjaśnić nasze praktyki zbierania informacji i podejmowane przez Ciebie decyzje dotyczące sposobu gromadzenia i wykorzystywania informacji.

Zbieranie Informacji

Kiedy zdecydujesz się skorzystać z naszej witryny, poprosimy Cię o podanie danych osobowych, w tym imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail, numeru telefonu, numeru ubezpieczenia społecznego, informacji kontaktowych i innych informacji, z których można uzyskać tożsamość. Ponadto informacje o sprzęcie i oprogramowaniu komputerowym są lub mogą być zbierane przez nas. Informacje te mogą obejmować, bez ograniczeń, adres IP, typ przeglądarki, nazwy domen, godziny dostępu i adresy stron internetowych, ale nie są powiązane z danymi osobowymi użytkownika.

Używanie Informacji

Możemy wykorzystać informacje podane przez Ciebie do wysyłania Ci wiadomości e-mail lub innych informacji dotyczących aktualizacji w naszej witrynie. Charakter i częstotliwość tych wiadomości będą się różnić w zależności od posiadanych przez nas informacji.

Udostępnianie Informacji

Nie ujawniamy Twoich danych osobowych osobom trzecim ani Twoim połączonym informacjom osobistym i demograficznym.

Zgodność Z Prawem

Możemy zapewnić dostęp do informacji, gdy jest to wymagane prawnie, do współpracy z dochodzeniami policyjnymi lub innymi postępowaniami sądowymi, w celu ochrony przed niewłaściwym użyciem lub nieuprawnionym użyciem naszej witryny, aby ograniczyć naszą odpowiedzialność prawną i chronić nasze prawa lub chronić prawa, Lub bezpieczeństwo odwiedzających tę witrynę internetową lub opinię publiczną.
Powrót

Payment

Śledź Nas

Copyright © 2019 www.jacquesandhrel.pl. Powered by Tanie Buty Online